Колишній футболіст "Динамо" Хачеріді знайшов нову команду, Колишній футболіст "Динамо" Хачеріді знайшов нову команду, Асоціація масового футболу Києва. Офіційний сайт

Новина

05 жовтня

Колишній футболіст "Динамо" Хачеріді знайшов нову команду

05 жовтня

Колишній футболіст "Динамо" Хачеріді знайшов нову команду

Євген Хачеріді спробує свої сили в Суперболі - чемпіонаті України з футболу 6х6.

Екс-захисник київського "Динамо" заявлений за команду "Рубін", в якій також виступають колишні гравці донецького "Олімпіка" Дмитро Гришко, Ярослав Олійник та В'ячеслав Лухтанов. Також за цю команду заявлений ще один колишній футболіст збірної України, вихованець донецького "Шахтаря" - Максим Малишев. У першому турі "Рубін" з рахунком 3:2 обіграв команду "Ковальська". Дублем у складі переможців відзначився Дмитро Гришко, ще один гол в активі Ярослав Олійника. Євген Хачеріді та Максим Малишев участь в поєдинку не брали.

Відзначимо, що у вищому дивізіоні Супербола беруть участь вісім команд. Центральні матчі туру в прямому ефірі транслює канал Setanta Sport.

На початку 2021-го року відомий український захисник Євген Хачеріді в односторонньому порядку розірвав контракт з "Динамо" (Брест) через порушення клубом контрактних зобов'язань. ФІФА задовольнила всі вимоги футболіста до свого колишнього роботодавця. Білоруський клуб повинен був компенсувати Євгену 1 мільйон доларів, повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.