Сергія Харченко обрано президентом всеукраїнської асоціації масового футболу «СОККЕР УКРАЇНИ», Сергія Харченко обрано президентом всеукраїнської асоціації масового футболу «СОККЕР УКРАЇНИ», Асоціація масового футболу Києва. Офіційний сайт

Новина

31 травня

Сергія Харченко обрано президентом всеукраїнської асоціації масового футболу «СОККЕР УКРАЇНИ»

31 травня

Сергія Харченко обрано президентом всеукраїнської асоціації масового футболу «СОККЕР УКРАЇНИ»

В рамках міжнародного турніру з соккер-футбол6х6 KlitschkoCup2021 в спорткомплексі Міста Спорту 29 травня відбулася і виборча конференція засновників всеукраїнської асоціації масового футболу «СОККЕР УКРАЇНИ».

Всеукраїнську громадську спілку утворено на початку 2021 року, а її членами стали 14 відокремлених підрозділів з 14 областей України – Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Києва, Луганської, Одеської, Рівненської, Харківської. Черкаської, Чернігівської.

Почесними міжнародними гостями конференції стали президент Socca Moldova Ігор Карасев та офіційний представник Федерації футболу Молдови Сергій Урсул, які детально проінформували учасників зборів про розвиток масового футболу в Молдові, Європі та світі в рамках співпраці з міжнародним промоутером масового футболу International Socca Federation.

Конференцію відвідав і директор НФК УРАГАН (Івано-Франківськ) Олег Ковальский с заступником Святославом Димид. Керівники клубу чемпіона України з футзалу сезоні 2020/21 р. стали активними учасниками обговорення можливої співпраці офіційних різновидів футболу – футзалу, масового та пляжного футболу.

Учасником конференції став і головний тренер ФК Дунай (Ізмаїл) Володимир Петренко, який є і організатором змагань з масового футболу 6х6 «Бесерабська Ліга» охоплює команди південного регіону України.

Делегати конференції за ініціативи представника Київської області обрали голову Асоціації масового футболу Києва Сергія Харченка президентом всеукраїнської асоціації «СОККЕР УКРАЇНИ».

«Дякую за довіру, яка рахую є наслідком результативної роботи нашої команди в м. Києві в проектах масового футболу в 2014-2020 рр.. Тепер ми цей досвід реалізуємо і в всеукраїнському масштабі. Два основних та стратегічних завдання – це створення конкуренто спроможного чемпіонату України з соккер-футбол6х6 сезону 2021/2022 та підготовка участі збірної України до виступу в фінальній частині чемпіонату світу SOCCA World Cup, який відбудеться в Мексиці з 1 по 10 квітня 2022 року.» - Сергій Харченко.