Кубок Кличка. Україна перемогла Молдову, Кубок Кличка. Україна перемогла Молдову, Асоціація масового футболу Києва. Офіційний сайт

Новина

30 травня

Кубок Кличка. Україна перемогла Молдову

30 травня

Українці відсвяткували другу поспіль перемогу в престижному міжнародному турнірі з соккеру.

Цього разу наші хлопці перемогли збірну Молдову. Українці відкрили рахунок на восьмій хвилині матчу. Це Олександр Колесников, що цього дня дебютував за збірну, немов з пращі, вдарив з далекої відстані в кут воріт суперника. Утім, буквально за декілька хвилин колишній професіонал Сергій Нудний завершим голом класний індивідуальний прохід, зробивши рахунок 1:1.

А переможний гол відбувся зусиллями найкращого стрільця нашої збірної Дениса Хруля наприкінці поєдинку. 2:1.

Це означає, що переможець Кубка Кличко-2021 визначиться сьогодні у матчевій зустрічі збірних України та Румунії, що пройде на «Гідропарк-Арені» о 17:30.

Натомість бронзові нагороди між собою розіграють збірні Молдови та Грузії. Цей матч стартує о 16:00. Усі поєдинки дивіться в прямому етері на телеканалі «Сетанта».

Протокол и события матча Україна 2 : 1 МОЛДОВА, Кубок Кличка-2021, Асоціація масового футболу Києва